Efektywne suszenie farb w warsztatach samochodowych
EFEKTYWNE Suszenie powłok lakierniczych W WARSZTATACH SAMOCHODOWYCH

Promienniki ciepła krótkofalowej podczerwieni  to wysoce skuteczne rozwiązanie w zakresie  suszenia oraz utwardzania farb i powłok lakierniczych, w warsztatach samochodowych i zakładach blacharsko-lakierniczych. To oszczędność czasu i  energii oraz wysoka jakość naprawianej powierzchni.

 

 

Zastosowanie promienników krótkofalowych podczerwieni wydatnie skraca czas suszenia farb, lakierów i innych komponentów używanych przy naprawach blacharsko- lakierniczych. Fala cieplna przenika aż do podłoża, a materiał lakierniczy jest suszony równocześnie w całej swej objętości, kolejno od warstw wewnętrznych do zewnętrznych. Dzięki wykorzystaniu promienników ciepła mamy pewność, że jeśli z zewnątrz lakier jest suchy, to z również spodnie jego warstwy uzyskały odpowiednie parametry użytkowe. W rezultacie uzyskujemy prawidłowe przyleganie i utwardzenie powierzchni oraz całej struktury materiału lakierniczego dające wysoką jakość struktury, bez mikorpeknięć. Bardzo krótki czas suszenia promiennikami krótkofalowymi pozwala na uzyskanie wymiernych oszczędności energii w porównaniu do metod konwencjonalnych.  Eliminujemy też konieczność nagrzewania całego pomieszczenia do wymaganej temperatury, jak w przypadku suszenia w kabinach lakierniczych, co przynosi dodatkowe oszczędności.

Suszenie farb i lakierów, promienniki VLP do suszenia

Systemy utwardzania i suszenia farb na podczerwień od Victory Lighting to jedna z najlepszych propozycji do suszenie lakierów samochodowych z obecnie dostępnych. Wśród promienników z dedykowanej, profesjonalnej "pomarańczowej" serii VLP dostępne są zarówno pojedyncze moduły ze stojakiem (1000-1500W) do mniejszych napraw, jak i duże w pełni automatyczne, wielo-modułowe suszarki do farb z funkcją czujnika temperatury i odległości (2000-6000W).

Pełna oferta: Promienniki do suszenia farb i powłok lakierniczych

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl