Ogrzewanie zewnętrzne na podczerwień dla restauracji
Ogrzewanie zewnętrzne na podczerwień dla restauracji i sektora Horeca

Najlepsze ogrzewanie zewnętrzne dla obiektów Horeca to promienniki ciepła na podczerwień. Krótkofalowe emitery efektywnie i skutecznie zapewniają komfort w ogródkach restauracji, ogródkach piwnych czy na tarasach hotelowych, niezależnie od warunków otoczenia.

 

 

 

Oferowanie klientom stref na świeżym powietrzu, pozwalających cieszyć się widokiem i zachęcających do spożywania posiłków i napojów,  jest ogromnie ważne dla sukcesu każdej restauracji, kawiarni czy hotelu. Istotną częścią procesu jest zapewnienie klientom komfortu cieplnego w tych trudnych do ogrzania obszarach. Promienniki krótkofalowej podczerwieni ogrzewają ludzi bezpośrednio i są skuteczne w okresach niskich temperatur czy wiatru, dlatego ze stref zewnętrznych ogrzewanych takimi lampami grzewczymi można korzystać przez cały rok.
Promienniki podczerwieni dzięki swojej elastyczności montażu idealnie integrują się z architekturą w ogródku restauracji czy na tarasie i nie zajmują miejsca na podłodze (nie utrudniają ustawienia stołów i krzeseł w przeciwieństwie do tradycyjnych  „grzybków” gazowych). Promienniki zewnętrzne są odporne na warunki atmosferyczne, a dzięki dołączonym wspornikom mogą być łatwo zamontowane do ściany, parasolu czy podwieszane pod sufitem.

 

Systemy ogrzewania zewnętrznego na podczerwień brytyjskiej marki Victory to jedna z najlepszych propozycji w zakresie zapewnienia strefowego komfortu. Promienniki z serii HLW (1000-3000W) dostępne w trzech wersjach kolorystycznych (biały, czarny i srebrny) i wodoszczelnej obudowie świetnie sprawdzą się w różnego typu obiektach i aranżacjach. Dla maksymalnego komfortu także w wersji z najnowszą lampą Rosegold Low Glare ( z niższym lśnieniem, o bardziej naturalnej barwie niż standardowe lampy gold).

Pełna oferta: Promienniki do ogrzewania na zewnątrz

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl