IPP CLASSIC 750W panel grzewczy na podczerwień (ścienno-sufitowy), grzejnik promiennikowy - INFRA LIGHT

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 948,00 zł 948.00
Cena netto: 770,73 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Pin It

Opis

INFRA POWER PLATE


CLASSIC 750 Glatt (INFRA LIGHT)
panel grzewczy na podczerwień (sufitowy), grzejnik promiennikowy - moc: 750W

 
Seria CLASSIC to niskotemperaturowe, uniwersalne panele promiennikowe przeznaczone zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i niemieszkalnych. Odpowiednie do montażu zarówno na ścianach,jak i na sufitach tradycyjnych oraz w podwieszanych (tylko modele 300W i 700W). Odpowiednie rozwiązanie do efektywnego ogrzewania biur, sklepów, mieszkań i domów rodzinnych.
IPP CLASSIC są wyposażone w uniwersalny uchwyt oraz wbudowany bezpiecznik termiczny, co umożliwia ich montaż zarówno w pionie, jak w poziomie. Trwały korpus ze stali ocynkowanej z przednią powierzchnią grzewczą pokrytą  specjalną, strukturyzowaną farbą proszkową - powierzchnia Glatt (efekt "skórka pomarańczowa"). Zewnętrzna warstwa poprawia przenoszenie ciepła i powoduje zwiększenie powierzchni i efektywności emisji promieniowania cieplnego (ogrzewania podczerwienią)  w porównaniu do paneli z gładką powierzchnią o tych samych wymiarach. Powierzchnia panelu grzewczego nagrzewa się maksymalnie do temperatury 100°C. Urządzenie osiąga pełną moc grzewczą w czasie do 10 minut. 
Grzejniki IPP CLASSIC w formie bezramowej płyty dostępne w kolorze białym, malowane półmatową farbą proszkową o zwiększonej odporności. Zastosowana izolacja termiczna redukuje wydostawanie się ciepła poprzez tylną ścianę panela.
To wysokiej jakości produkt czeskiej marki Infra Light,  spełniający surowe normy w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska, mający obowiązkowy na terenie Unii Europejskiej znak CE.
W serii Classic aktualnie dostępne grzejniki o mocach: wąskie 150W i 300W, standard: 350W, 450W, 650W, 750W i 950W.
 
Do sterowania pracą paneli grzewczych, w tym do kontroli temperatury w danym pomieszczeniu niezbędne jest zastosowanie oddzielnego regulatora temperatury (do nabycia osobno). Oferta termostatów odpowiednich do paneli grzewczych na podczerwień, tutaj:   STEROWANIE PANELE GRZEWCZE
 

Dane techniczne

kod EAN (GTIN) 8594190890050
moc 750 W
powierzchnia elementu grzejnego stal, pokryta strukturyzowaną farbą proszkową, gładkie wykończenie Glatt (efekt "skórka pomarańczowa")
strefa grzewcza powierzchnia do ~8-10 m2 , przy zał. 2,5m wyskości (kubatura do 20-25 m3) - orientacyjnie
zasilanie 230V
wymiary 119,2 x 59,2 x 3 cm
waga 12 kg
kolor biały
montaż sufit (min. ~2,4 m) lub ściana (od 1,2m)
sterowanie za pomocą regulatora temperatury (do nabycia oddzielnie)
klasa ochrony IP44
certyfikacja CE
gwarancja 5 lat producenta
dodatkowe informacje w zestawie przewód zasilający ~ 1,9m z wtyczką, uchwyt montażowy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl