Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew bankowy - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku.

Przelew tradycyjny jest księgowany w czasie od kliku do 24 godzin od realizacji płatności. Jeżeli zależy Państwu by płatność dotarła do nas jak najszybciej, proponujemy skorzystanie z opcji przelewu natychmiastowego, jaką oferuje większość polskich banków (systemy BlueCash i ExpressElixir). Koszt takiego przelewu zgodny z tabelą prowizji i opłat banku. Sprawdź, które banki oferują przelewy natychmiastowe:
w systemie ExpressElixir
w systemie BlueCash

  •  Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru od kuriera. Ta metoda płatności wiąże się z nieco wyższą opłatą za realizację zamówienia.
  •  Gotówka - płatność przy odbiorze zamówienia w siedzibie Sklepu.
  •  Płatność elektroniczna - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pomocą ePrzelewu  lub kartą płatniczą za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl