Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie  rozpoczniemy realizację zamówienia.
 • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru od kuriera. Ta metoda płatności wiąże się z nieco wyższą opłatą za realizację zamówienia.
 • Gotówka - płatność przy odbiorze osobistym zamówienia w siedzibie Sklepu.
 • Karta płatnicza - płatność z fizycznym użyciem karty płatniczej przy odbiorze osobistym zamówienia w siedzibie Sklepu.
 • Płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24:
  przelewy online (Umożliwiają natychmiastowe przekazanie środków do Sprzedającego. Kupujący loguje się do swojej bankowości elektronicznej i nie musi uzupełniać danych przelewu – formularz jest automatycznie wypełniony)
  Blik (Szybka płatność jednorazowym kodem wygenerowanym w aplikacji mobilnej banku)
  e-Raty (Umożliwiają zrealizowanie transakcji wraz z uzyskaniem kredytu lub pożyczki nawet w ciągu 15 minut. Skorzystanie z e-Rat nie wymaga wychodzenia z domu, wizyty kuriera czy dodatkowych formalności. Dogodny harmonogram pozwala na rozłożenie spłat na 3 - 36 miesięcznych rat)
  Karty płatnicze (Jedna z najpowszechniejszych metod opłacania zamówień w sklepach internetowych,  którą cechuje wygoda, szybkość i bezpieczeństwo procesu)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl