Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia poprzez formularz w e-sklepie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.
W przypadku zamówienia złożonego telefonicznie lub w formie wiadomości e-mail, po jego potwierdzeniu, informacja o przyjęciu i realizacji zamówienia przekazywana jest przez Sklep w wybranej formie (telefon, e-mail).

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać do Ciebie wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych lub na zamówienie). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to jeden do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze kurierowi (gotówka) - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Płatność przy odbiorze towaru w siedzibie Sklepu (gotówka).

 

Forma dostawy

Przesyłki dostarczamy Państwu za pośrednictwem firm kurierskich, dostarczenie zamówienia trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze od nadania.
Odbiór osobisty towaru w siedzibie Sklepu w ustalonym wcześniej terminie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl