ILMIT TG-5 Black (550W) szklany panel grzewczy na podczerwień, promiennik ciepła (przezroczysty)

Dostępność: czasowo niedostępny
Cena: 1 185,00 zł 1185.00
Cena netto: 963,41 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Pin It

Opis

ILMIT TG-5 Black szklany panel grzewczy na podczerwień, promiennik ciepła (Thermo Glass), przezroczysty w czarnej ramie, moc: 550 W

ILIMT TG to nowa jakość w dziedzinie ogrzewania promiennikowego. Niewielkich rozmiarów, lekki i niezwykle efektowny, dzięki swojej ekonomicznej technologii wysokotemperaturowej, panel grzewczy jest w stanie dostarczyć więcej ciepła, oszczędzając miejsce. 
Unikalna, całkowicie transparentna warstwa grzewcza „Thermo Glass Energy” zbudowana z nanowłókien węglowych nagrzewa się, gdy przepływa przez nią prąd elektryczny, tworząc wraz z przezroczystą warstwą „Thermo Glass Ceramic” długofalowe promieniowanie podczerwone. Promieniowanie podczerwone długofalowe jest obecnie najbardziej wydajnym sposobem przekształcania energii elektrycznej w ciepło. To promieniowanie cieplne jest w stanie ogrzać przedmioty i pomieszczenia  łatwiej niż ciepło wytwarzane przez grzejniki gazowe lub klasyczne ogrzewanie elektryczne. Ponad 80% promieniowania cieplnego jest pochłaniane przez przedmioty w pomieszczeniu.
Promiennik podczerwieni ILMIT TG najlepiej montować na suficie lub ścianie pomieszczenia. Frontowa strona grzewcza panelu nagrzewa się do 220 °C równomiernie wypromieniowując ciepło i ogrzewając otaczające powierzchnie, które następnie wykorzystują zgromadzone ciepło do ogrzania otaczającego powietrza. Pionowy równomierny rozkład ciepła w pomieszczeniu sprawia,że  człowiek czuje się bardzo komfortowo.

DESIGN – Dzięki swojej transparentności i eleganckiej ponadczasowej formie grzejnik ILMIT Thermo Glass będzie doskonale pasował do każdego wnętrza (dom, mieszkanie, biuro, restauracja, sklep, gabinet i wiele innych).

NIEZAWODNOŚĆ – Żywotność i pełna skuteczność tych urządzeń grzewczych jest nieograniczona (wysoka jakość materiałów, brak elementów ulegających naturalnemu zużyciu).


OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII – ILMIT Thermo Glass należą do klasy premium promienników podczerwieni,  jednego z najbardziej ekonomicznych rodzajów urządzeń grzewczych.  Zużycie energii może być do 30% mniejsze niż w przypadku stosowania grzejnika konwektorowego.

EKO-PRZYJAZNOŚĆ – praca grzejników bezgłośna, nie emitująca oparów, nie spalająca tlenu , nie wytwarzająca pól elektromagnetycznych, nie powodująca cyrkulacji pyłu z powietrzem.

Urządzenie zaprojektowane i wyprodukowane na terenie UE. Produkt zgodny z CE, posiada dodatkowo certyfikat TUV.

 

Parametry urządzenia podane w zakładce DANE TECHNICZNE (powyżej)

Dane techniczne

moc 550 W
powierzchnia elementu grzejnego szkło grzewcze (Thermo Glass)
strefa grzewcza do 5-7 m2 - orientacyjnie
zasilanie ~ 220-240 V, 50-60 Hz
wymiary 16 x 82,7 x 2,8 cm
waga 2,8 kg
kolor powierzchnia grzewcza - przezroczyste szkło , rama - czarny
montaż sufit (od 2,5m) - linki (w zestawie) lub ściana (od 2,2 m) za pomocą mocowania; uchwyt+linki (w zestawie)
sterowanie regulator temperatury (termostat) zewnętrzny - do nabycia oddzielnie (w kat. AKCESORIA DO PROMIENNIKÓW PODCZERWIENI)
klasa ochrony IP24
certyfikacja CE, TUV
gwarancja 5 lat (producenta)
dodatkowe informacje przewód zasilający (nie dołączony) podłączany do zaciksów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl